روش‌های ثبت‌نام


۱. هزینه ثبت‌نام(هزینه این دوره ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که ۵۰٪ آن از سوی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای پرداخت شده است) ۵۰۰/۰۰۰ تومان

۲. اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگران سازمان‌ها: ۴۰۰/۰۰۰ تومان

۳. طلاب، دانشجویان و دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی: ۲۷۰/۰۰۰ تومان

۴. ثبت‌نام‌کنندگان گروهی(سه نفر به بالا) هر نفر: ۲۰۰/۰۰۰ تومان

5. ثبت‌نام‌کنندگان جهاد دانشگاهی با توجه به نامه معاونت فرهنگی

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر 66951157

پیگیری شبکه‌های اجتماعی در بخش تماس با ما


🏢مکان : جلسه به صورت مجازی برگزار می شود.

🗓️ تاریخ برگزاری : از ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ تا ۵ شهریور ۱۴۰۰

🕐تاریخ ثبت نام : از ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت

طول دوره : ۴ روز ( هر روز ۴ جلسه یک و نیم ساعته )

ظرفیت کل : محدود


معرفی اساتید
نیازمند توجه به اقتضائات جهانی پیام قرآن هستیم
دکتر عاملی در آئین افتتاحیه نخستین مدرسه بین‌المللی تابستانی "قرآن و فرهنگ" گفت: قرآن کریم به هیچ وجه بیان محلی ندارد، پیام قرآن همواره جهانی بوده است و ما نیازمند توجه به اقتضائات جهانی پیام قرآن هستیم.
گزارش تصویری آیین افتتاحیه مدرسه بین‌المللی «قرآن و فرهنگ»
طی مراسمی امروز چهارشنبه ۲۰ مردادماه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیدسعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی؛ احمد پاکتچی، نماینده و سفیر ایران در یونسکو و محمود کریمی، دبیر علمی مدرسه بین‌المللی «قرآن و فرهنگ» سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور افتتاح شد.
طیبی: نیازمند نگاه کاربردی به آموزه‌های قرآنی هستیم
حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی در مراسم افتتاحیه مدرسه بین‌المللی تابستانی «قرآن و فرهنگ» بر کاربردی کردن آموزه‌های قرآنی در زندگی مادی و معنوی تأکید کرد.
معرفت قرآنی اقتضای جهانی دارد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه پیام قرآن مبتنی بر حکمت و عقلانیت است؛‌ تأکید کرد: خطرناک است که انسان به فکری محدود شود که صرفا منفعتی برای او دارد. اگر نگاه جهانی نداشته باشیم جهان ساخته نمی‌شود. معرفت قرآنی نیز این اقتضا را دارد و خداوند خطابات خود را به همه مردم جهان دارد.
سخنرانی استاد پاکتچی در مراسم افتتاحیه مدرسه
سفیر ایران در یونسکو در مراسم افتتاحیه مدرسه «قرآن و فرهنگ» اظهار کرد: قرآن توجه ما مخاطبان را به تنوع فرهنگ‌ها جلب می‌کند و حتی مقایسه‌هایی که بین فرهنگ‌های مختلف انجام داده نشان می‌دهد قرآن آموزه‌های جدی در این زمینه دارد و از ما هم می‌خواهد در این زمینه به خوبی مطالعه و تدبر کنیم.
مدرسه تابستانه قرآن و فرهنگ افتتاح شد
مراسم افتتاحیه مدرسه بین‌المللی تابستانی «قرآن و فرهنگ» صبح امروز چهارشنبه ۲۰ مردادماه در محل سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.
نحوه ثبت‌نام گروهی در مدرسه تابستانی قرآن و فرهنگ
برای ثبت‌نام گروهی در مدرسه تابستانی «قرآن و فرهنگ» می‌بایست تک‌تک افراد ثبت‌نام خود را به شکل مجزا انجام دهند، ولی در قسمت فیش واریزی فیض واریزی جمعی را پیوست نمایند.
انعکاس خبر مدرسه در خبرگزاری شبستان
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف