روش‌های ثبت‌نام


۱. هزینه ثبت‌نام(هزینه این دوره ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که ۵۰٪ آن از سوی مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای پرداخت شده است) ۵۰۰/۰۰۰ تومان

۲. اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگران سازمان‌ها: ۴۰۰/۰۰۰ تومان

۳. طلاب، دانشجویان و دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی: ۲۷۰/۰۰۰ تومان

۴. ثبت‌نام‌کنندگان گروهی(سه نفر به بالا) هر نفر: ۲۰۰/۰۰۰ تومان

5. ثبت‌نام‌کنندگان جهاد دانشگاهی با توجه به نامه معاونت فرهنگی

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر 66951157

پیگیری شبکه‌های اجتماعی در بخش تماس با ما


🏢مکان : جلسه به صورت مجازی برگزار می شود.

🗓️ تاریخ برگزاری : از ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ تا ۵ شهریور ۱۴۰۰

🕐تاریخ ثبت نام : از ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت

طول دوره : ۴ روز ( هر روز ۴ جلسه یک و نیم ساعته )

ظرفیت کل : محدود


معرفی اساتید

طیبی: نیازمند نگاه کاربردی به آموزه‌های قرآنی هستیم

حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی در مراسم افتتاحیه مدرسه بین‌المللی تابستانی «قرآن و فرهنگ» بر کاربردی کردن آموزه‌های قرآنی در زندگی مادی و معنوی تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایکنا، مراسم افتتاحیه مدرسه بین‌المللی تابستانی «قرآن و فرهنگ»، رونمایی از رایحه بزرگداشت آیت‌الله تسخیری با عنوان «طلایه‌دار وحدت» و افتتاح زبان مالایی خبرگزاری ایکنا، صبح امروز چهارشنبه ۲۰ مردادماه در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.

حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاه کشور در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: نگاه و مأموریت ما در جهاد دانشگاهی، نگاه کاربردی یا نگاه به کاربرد علم و فرهنگ در ساختن جامعه‌ای است که سعادت دنیوی و اخروی مردم را تأمین کند. وقتی از سعادت صحبت می‌کنیم امور مادی و هم معنوی را توأمان دربرمی‌گیرد.

رویکرد مدرسه «قرآن و فرهنگ» 

وی ادامه داد: وقتی می‌خواهیم به سیاستگذاری در این زمینه بپردازیم اولویت این است که نگاه کاربردی به خود آموزه‌های قرآنی داشته باشیم و بدانیم قرآن چه آموزه‌هایی دارد که به برنامه‌ریزی برای بهبود وضعیت زندگی مادی و معنوی ما کمک می‌کند؟ همه حوزه‌های فعالیت در جهاد از حوزه پژوهشی، فنی، مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و ... کاملا نگاه کاربردی دارند و در حوزه فرهنگ نیز با ایجاد مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم، همین هدف را داریم، چراکه باید نگاه کاربردی به آموزه‌های قرآنی داشته باشیم.

رئیس جهاد دانشگاهی در پایان سخنان خود گفت: مدرسه بین‌المللی «قرآن و فرهنگ» که با همکاری دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود، نیز چنین رویکردی دارد. از معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و همچنین دانشگاه امام صادق(ع) برای این اندیشه و اقدامی تشکر می‌کنم.
تاریخ :‌ 20 مرداد 1400, 20:05 بازدید : 18
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف